Filter Project

מאמרים מקצועיים

זוגות צעירים רבים מאסו בחתונות הרגילות והסטנדרטיות באולמות ובגני האירועים, ובשנים האחרונות החל טרנד חדש להפקת האירוע בחיק הטבע. אמנם הפקת חתונה בחוף הים, בפארק לאומי או בכל מקום אחר בטבע כרוכה בארגונים רבים,

היום כאשר אתם מתכננים חתונה ניתן לבחור בין מספר אופציות שונות. האופציה הראשונה היא כמובן חתונה באולם אירועים כולנו יודעים את מה תוכלו לקבל כאשר תבחרו באופציה של חתונה באולם אירועים, אך כמובן שתוכלו לבחור לעשות חתונה באולם לאירועים קטנים ולתכנן חתונה אקסלוסיבית ומיוחדת עם הרבה אטרקציות שונות. ה

מעמד החתונה הוא מרגש במיוחד, והוא מהנה בצורה בלתי רגילה כאשר אנו מוקפים בבני משפחה וחברים שליוו אותנו במשך שנים. כל אדם שיש לו חברים קרובים יודע עד כמה הקשר עמם הוא מיוחד, ואין דרך טובה יותר לציין אותו לקראת החתונה כמו עם מסיבת רווקים בלתי נשכחת.

כדי להגשים את הפנטזיה של אירוע בשטח, צריך לחשוב על כל הפרטים הקטנים. לצד הבופה, רחבת הריקודים ועמדת הדי ג'יי, שירותים ניידים נקיים ואיכותיים עושים את ההבדל בין אירוע בנאלי לאלגנטי

החברים שאנו רוכשים במהלך חיינו הופכים לבני משפחה שמלווים אותנו בזמנים הטובים וגם הקשים, ומושיטים יד לעזרה כשאנחנו זקוקים לכך. הקשרים החזקים הללו שנוצרים במהלך חיינו הופכים לבעלי משמעות ככל שאנו מתבגרים, ומקבלים דגש מיוחד באירועים שונים ויקרים ללבנו.

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש ומלהיב בקרב זוגות צעירים העומדים להתחתן. במקום עוד אירוע משמים וסטנדרטי באולם אירועים סגור או בגן אירועים יוקרתי, הזוגות הצעירים בוחרים לערוך את החתונה בשטח, כלומר בחיק הטבע, וליהנות מאירוע מהנה, מקורי וייחודי. רבים מהזוגות הצעירים בוחרים מיקום רלוונטי באזור הצפון,

אירוע שטח

אירועי שטח מביאים עמם קשיים לא מעטים ביחד עם הייחוד של חתונה בשטח או כל אירוע שטח באשר יהיה. המרחק מתשתיות של מים, חשמל וביוב מצריך עבודה קשה לייצור תשתית באמצע שום מקום שתהיה מספיק אמינה לבנות אליה אירוע של פעם בחיים כמו חתונה או בר מצווה. הרי אף אחד לא רוצה להתקע באמצע האירוע שלו כאשר אין לו בית שימוש לשלוח אליו את אורחיו או בלי חשמל לתאורה, מוזיקה ושאר ירקות. לכן, אלו שבוחרים לבצע את האירוע שלהם דווקא בשטח מטעמי שיקולים סנטימנטליים, רצון להיות ייחודיים ועוד יאלצו לדאוג לפתרונות ואף לגיבויים לפתרונות אלו כך שהארוע יוכל לתקתק בצורה חלקה.

שירותים ניידים מפוארים

האביב אוטוטו מגיע, וזוגות רבים מצויים בימים אלה בהכנות לקראת חתונתם ההולכת וקרבה. עבור חובבי טבע רבים או כאלה שמחפשים את הדרך להפוך את האירוע שלהם למשהו מיוחד, חתונת שטח בתקופת האביב יכולה להיות אפשרות יוצאת מגדר הרגיל. בתקופת הפריחה והלבלוב, חתונת החלומות בשטח היא במרחק נגיעה. כל מה שצריך זה מספר פעולות הכנה מקדימות, לאירוע המושלם.

השכרת ציוד לאירועים בטבע

ההחלטה לקיים אירוע מסוים תחת כיפת השמיים היא מוצלחת מלא מעט בחינות, אבל מצד שני מצריכה מאמצים רבים בתכנון האירוע ובארגונו. אין זה משנה עד כמה הטבע הוא יפה ופסטורלי, הוא לא יכלול את הציוד החיוני לקיום האירוע – ציוד אותו יש לשכור מחברה הפועלת בתחום האירועים. אז מהו הציוד שאירוע בטבע אינו יכול להיות שלם בלעדיו, ואיך לעשות זאת כראוי?

כאשר מתכננים אירוע כזה או אחר חשוב לדאוג לפרטים שונים, גדולים וקטנים. כאשר מתכננים חתונה או בר מצווה, אירוע משפחתי או עסקי מכל סוג בצפון הארץ - צריך להזמין פריטים שונים של ציוד מיוחד, המתאים לאירועים. בין יתר הדברים חשוב מאוד לארגן בכל אירוע בטבע גם תאי שירותים ניידים ראויים ומתאימים.

אירועים בטבע

יש לנו בישראל הרבה מאד נקודות יפות ונופים מרהיבים, שמסבירים את המגמה הגוברת בתחום האירועים בשנים האחרונות: עריכת אירועים בחיק הטבע, תחת כיפת השמיים. אירועים אלה יכולים להתקיים בהרבה מאד מקומות: ביערות, בחופי ים, בפארקים, באתרים היסטוריים וכיוצא באלה. נקודת הפתיחה שלהם חיובית מאד, כאשר האווירה באירועים אלה נוטה

לאירועים שמתקיימים לכאורה מחוץ לעונה, בסתיו או אפילו בחורף, יש אווירה מיוחדת וראויה לציון. מלבד העובדה שאירועי חורף זולים יותר מאירועים שמתקיימים בקיץ, ניתן להעניק להם נופך מיוחד שבעתיים כאשר בוחרים לערוך אותם בחיק הטבע. כל מי שאוהב את התקופה הקרירה יותר, כל מי שמעדיף אירוע מיוחד, בלי חום ולחות, בלי תחושת העומס והשגרה – אירוע חורפי בטבע - הוא הדבר בשבילו.

כבר הגעתם להחלטה שאתם רוצים להתחתן בטבע, לעשות אירוע שטח ברמה גבוהה דורש תכנון ומחשבה. המאמר הבא בא לתת לכם את המידע על מה צריך לקחת בחשבון כאשר מתכננים אירוע שטח.

אירועים בשטח הפכו בעת האחרונה לפופולאריים מאוד. אנו לא מדוברים רק על אירועים סטנדרטיים - אלא גם על אירועים יוקרתיים במיוחד לרבות חתונות עם מאות של משתתפים באתרים מיוחדים.

באירועים נחשבים, שבהם רוצים שהאווירה תהיה מושלמת ושהכל יתנהל טיפ טופ, חשוב שגם תאי השירותים יהיו ברמה גבוהה ואפילו – גבוהה מאוד. לכל מי שרוצה אירוע שטח מושלם וללא פשרות, יש כיום חברות מעולות שמספקות שירותים ניידים איכותיים, עם שירות נלווה ברמה הגבוהה ביותר.

אם החלטתם שאתם רוצים להתחתן אתם בוודאי חושבים איך לערוך את החגיגה, כי מי לא היה רוצה להזמין את כל החברים הטובים שלו ואת כל בני המשפחה לאירוע כזה? זה ממש לא משנה אם אתם חושבים על חתונה דתית עם חופה וקידושין או שאתם חושבים על טקס אלטרנטיבי, כי מה שחשוב זה לתכנן אירוע שישמח אתכם מאוד.

אנשים רבים מכל רחבי הארץ עורכים אירועים מיוחדים באזור הצפון. חלק לא קטן מאותם האירועים מתקיימים בחיק הטבע או באזורים פתוחים, כך שיש צורך להזמין ציוד מיוחד לאירועים. בין היתר פריטי הציוד שיש לדאוג להם ניתן למצוא למשל:

במקומות רבים, כמו אירועים משפחתיים או אתרי בנייה, יש צורך בשירותים צמודים בעלי גישה קלה. קיימים שני סוגים של שירותים מסוג זה, והם שירותים ניידים ושירותים כימיים. לכל אחד מסוגי השירותים הללו יש מאפיינים ייחודיים משלו שהופכים אותם למתאימים לשימוש בשטחים בהם אין שירותים קבועים.

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מחליטים שלא להינשא בטקס שגרתי באולם אירועים או אפילו בגן אירועים. בזכות חברות שמסייעות להפיק אירועים בשטח ובזכות ספקי שירותים שיכולים להקים כל מה שצריך לאירוע מושלם בכל סביבה, חתונה בטבע היא דבר הרבה יותר נגיש.

כמות השעות בהן רובנו נמצאים בחללים סגורים, ובעיקר במשרד, גורמת לרבים לצאת ולחגוג תחת כיפת השמיים. בעיקר אלה המחליטים לטייל בסופי שבוע ולצאת אל חיק הטבע או ליהנות מעט מטבע עירוני, זוכים לראות קצת נוף ירוק ולהימצא תחת קרני השמש.

אחת המגמות הבולטות בין הזוגות הצעירים העומדים להינשא היא ההעדפה לקיים את החתונה בשטח. הפקת חתונה בשטח כרוכה אמנם בארגונים רבים כיוון שיש לדאוג לפתרונות הצללה איכותיים, לשכור ציוד מתאים כמו כסאות, שולחנות, כלי אוכל והגשה, מערכת הגברה, מערכת תאורה, שירותים ניידים איכותיים, פינות ישיבה נוחות ועוד. עם זאת, חתונה בשטח מהווה אירוע ייחודי, מרגש ובלתי נשכח לנוכח התפאורה של מרחבי הטבע הפתוחים, האוויר הצח, השמיים זרועי הכוכבים והאווירה הטבעית והמשוחררת שרק הטבע יכול לספק.

מתחתנים? לפני שאתם רצים להזמין אולם חתונות או גן יוקרתי, לשכור מעצבת אירועים, ולשלם עשרות אלפי שקלים על מנות שהאורחים שלכם אכלו בשנה שעברה בחתונה של זוג החברים הקודם שהתחתן, ובעצם גם בזאת שהתקיימה לפני שנתיים – אולי כדאי לעצור ולחשוב על קונספט מקורי בהרבה, בתקציב הרבה יותר שפוי.

השכרת ציוד לחתונה

בשנים האחרונות מתקיימים יותר ויותר אירועים אשר פוסחים באולמות אירועים וגם על גני אירועים, האירועים מתבצעים בטבע, בתנאי שטח. במיוחד הדבר נכון לגבי חתונות, כאשר רוצים להעניק לאירוע נופך מיוחד יותר, טבעי יותר, משוחרר יותר.

זה הפך להרבה יותר מטרנד חולף. כבר מזה מספר שנים שזוגות ישראלים רבים מעוניינים שהערב המאושר בחיים – החתונה, כמובן – יהיה ממש כמו בסרטים. הם חולמים על אווירה רומנטית ויוקרתיות ועל חוויה חד פעמית עבור האורחים, ויודעים שאולמות ושגני אירועים "מסורתיים" לא בהכרח יאפשרו זאת. בשל כך, חתונה הנערכת בחיק הטבע הולכת ומקבלת יותר ויותר פופולאריות.

בשנים האחרונות יש מגמה לערוך אירועים רבים בחיק הטבע, כך ניתן ליהנות מנופי ארץ ישראל ולקיים אירועים שונים תחת כיפת השמיים - באווירה נעימה וייחודית. כדי להפיק אירוע משפחתי, עסקי או חברתי בטבע יש להיערך לקראתו בהתאם וחשוב לפנות לנותני שירות המתמחים באירועים בטבע. לאירוע בחיק הטבע יש להזמין חברה מקצועית בתחום ההגברה והתאורה כיוון שיש להציב גנרטור במקום ולהכין במה במידת הצורך,

איזה ציוד מומלץ אל מול מאפייני הקיץ?

הקיץ הגיע וכמות האירועים שמתקיימים בכל רחבי הארץ עולה יחד עם הטמפרטורות. אם אתם מעוניינים להצטרף לטרנד של עריכת אירועים תחת כיפת השמיים, עליכם לזכור שהתכנון שלהם אינו בהכרח פשוט. האתגר הגדול כאן הוא לנצל מצד אחד את היתרונות הטבעיים של הטבע ושל הקיץ, אך מן העבר השני – להתמודד בהצלחה עם הקשיים שהוא מערים, למשל מבחינת מזג האוויר. התוצאה היא תכנון מוקפד של האירוע שחייב להתייחס לפרטים הקטנים ביותר, פרטים שהחשיבות שלהם בדרך להצלחת האירוע היא בהחלט גדולה.

מה צריך לקחת בחשבון כמתכננים אירוע בשטח

אירועים בשטח הן תענוג גדול, במיוחד כאשר הם מתקיימים בתנאים טובים ומאורגנים היטב. על מנת שהאירוע שלכם יהיה מהנה ונוח, חשוב לדאוג לפרטים הקטנים ולנוחיות של כל המשתתפים. מלבד האוכל והשתייה שצריך לספק בכל אירוע, חשוב לדאוג גם לפרטים קטנים כמו לדוגמא - השירותים.

בשנים האחרונות, גדל בשיעור ניכר מספר הישראלים שגילו את היתרונות של עריכת אירועים באזור הצפון, בעיקר אירועים הנערכים תחת כיפת השמיים. הנופים המרהיבים של אזור הצפון תורמים לכך, כמובן, יחד עם האפשרות לחדש ולצאת מהנוסחאות המקובלות של עריכת אירוע באזור המרכז הצפוף.

האירוע המושלם! בשטח!

החלטתם לקיים אירוע תחת כיפת השמיים, נחושים ליישר קו עם אחד הטרנדים המשמעותיים ביותר כיום בתחום האירועים. בחירה זו כוללת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות משתלמים, אך מצריכה היערכות מיוחדת – ולו מכיוון שארגון אירועים כאלה אינו משימה פשוטה כלל וכלל. המאמר הבא מאגד מספר דגשים חשובים, שצריכים להיכנס לתוך משוואת הארגון ויכולים להבטיח אירוע ללא דופי.

בשנים האחרונות, האולמות וגני האירועים בישראל נדחקים החוצה לטובת הסביבה החיצונית, כאשר עריכת אירועים תחת כיפת השמיים היא כבר הרבה יותר מאשר טרנד זמני. חתונות הנערכות בסביבה טבעית ופסטורלית, "כמו בסרטים",

קרון שירותים ניידים לחתונה

תחום האירועים בישראל, ובכלל זה חתונות, עובר שינויים משמעותיים כמעט מדי שנה. עם זאת, כבר מספר שנים שניתן להצביע על טרנד משמעותי במיוחד, והוא עריכת אירועים במקומות מסורתיים פחות – תחת כיפת השמיים. למרות היתרונות הרבים של אירוע שכזה, אין לשכוח שארגונו אינו דבר פשוט כלל, ולו מכיוון שנדרש לרוב להתחיל בהקמת התשתיות לאירוע מאפס. וכאן בדיוק קרון שירותים ניידים לחתונה נכנס לתמונה.

That's all